Komöödia, Seiklus, Kogupere Asterix & Obelix: Keskkuningriik
Astérix & Obélix: L'Empire du Milieu
1h 51min
keel
Eesti keeles
Lavastajad
Guillaume Canet / ACME
Žanr
Komöödia, Seiklus, Kogupere
Vaata treilerit

On aasta 50 e.m.a. Reeturist printsi korraldatud riigipöörde tagajärjel on Hiina keisrinna vangi võetud. Keisrinna ainus tütar põgeneb koos Foiniikia kaupmehe ja oma truu ihukaitsjaga Galliasse, et paluda abi kahelt vapralt võitlejalt Asterixilt ja Obelixilt, kellel on võlujoogi abil saadud supervõimed. Meie lahutamatud kangelased nõustuvad hea meelega printsessile appi minema, et ta ema päästa ja riik vabastada. Sellega algab vägev seiklusi täis teekond Hiina suunas. Aga Caesar oma võimsa armeega on uute vallutuste janus samuti teel Keskkuningriigi poole…

Seiklusliku kogupere animafilmi eestikeelses versioonis andsid filmitegelastele oma hääle Toomas Krall (Asterix), Kalle Sepp (Obelix), Marko Matvere (Julius Caesar), Tiit Sukk (Likviidis), Tõnu Oja (Panoramix), Tarvo Krall (Majestix), Kristiine Truu (Kleopatra), Merit Männiste (Mai Ku), Ain Mäeots (Biopix) jt.

Tõlkija Robin Koljak. Helirežii Oleg Davidovich, dublaažiprodutsent Andrus Kasesalu. Dubleeritud Industrial Productions stuudios.

Seansid