Komöödia, Märul, Seiklus Shazam! Jumalate raev
Shazam! Fury of the Gods
2h 11min
keel
Inglise keeles
Subtiitrid
EST-RU subtiitrid
Lavastajad
David F.Sandberg / ACME
Žanr
Komöödia, Märul, Seiklus
Vaata treilerit

New Line Cinema toob vaatajateni filmi “Shazam! Jumalate raev,” millega jätkub lugu teismelisest Billy Batsonist, kes võlusõna “Shazam!” lausumisega muutub enda täiskasvanud superkangelasest alter ego’ks Shazamiks.

Jumalikku jõudu valdavad Billy Batson ja ta kaaslased õpivad endiselt toime tulema nii teismeea elu kui oma täiskasvanud superkangelastest alter ego’dega. Kui Maale saabub kättemaksuhimuline iidsete jumalate trio Atlase Tütred, et oma kaua aega tagasi varastatud võlujõudu otsida, heidetakse Billy ehk Shazam ja ta pere lahingusse oma supervõimete, elude ja kogu maailma saatuse nimel.

“Shazam! Jumalate raevu” peaosades on juba eelmisest filmist tuntud Zachary Levi (“Thor: Ragnarök”) Shazami rollis; Asher Angel (“Andi Mack”) Billy Batsoni rollis; Jack Dylan Grazer (“See: teine peatükk”) Freddy Freemani rollis; Adam Brody (“Paljutõotav noor naine”) Superkangelane Freddy rollis; Ross Butler (“Raya ja viimane lohe”) Superkangelane Eugene’i rollis; Meagan Good (“Day Shift”) Superkangelane Darla rollis; D.J. Cotrona (“G.I. Joe: Kättemaks”) Superkangelane Pedro rollis; Grace Caroline Currey (“Annabelle: loomine”) Mary Bromfieldi / Superkangelane Mary rollis; Faithe Herman (“This Is Us”) Darla Dudley rollis; Ian Chen (“Koera teekond”) Eugene Choi rollis; Jovan Armand (“Second Chances”) Pedro Pena rollis; Marta Milans (“White Lines”) Rosa Vasquezi rollis; Cooper Andrews (“Elavad surnud”) Victor Vasquezi rollis; ja Djimon Hounsou (“Kena vaikne kohake 2”) Võluri rollis.

Osatäitjatega liituvad seekord ka Rachel Zegler (“West Side Story”), Lucy Liu (“Kung Fu Panda”) ja Helen Mirren (“Kiired ja vihased 9”).

Filmi režissööriks on David F. Sandberg (“Shazam!,” “Annabelle: loomine”) ja produtsendiks Peter Safran (“Aquaman,” “Suitsiidisalk”). Loo autoriteks on Henry Gayden (“Shazam!,” “There’s Someone Inside Your House”) ja Chris Morgan (“Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw,” “Kiired ja vihased 8”), kes lõid filmitegelased DC-maailma põhjal; Shazam!-i lõid algselt Bill Parker ja C.C. Beck. Tegevprodutsentideks on Walter Hamada, Adam Schlagman, Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Marcus Viscidi ja Geoff Johns.

Režissöör Sandbergiga liitusid kaadri taga operaator Gyula Pados (“Jumanji”), kunstnik-lavastaja Paul Kirby (“Vana kaardivägi,” “Jason Bourne”) ja toimetaja Michel Aller (“Shazam!,” “Nunn”). Muusikaoperaator on Season Kent (“DC Superlemmikute liiga,” “Addamsite suguvõsa 2”) ja muusika autoriks on Christophe Beck (“Vabamees,” “Lumekuninganna II: Elsa ja Anna uued seiklused”). Eriefektide juhid on Bruce Jones (“Aquaman,” “See”) ja Raymond Chen (“Alita: Sõjaingel,” “Meg”). Kostüümikunstnik on Louise Mingenbach (“Jumanji: järgmine tase,” “Godzilla II: koletiste kuningas”).

New Line Cinema esitleb Peter Safrani produktsiooni David F. Sandbergi filmist “Shazam! Jumalate raev,” mis linastub rahvusvaheliselt 17. märtsil 2023.

Seansid