Märul, Ulmefilm Must Adam
Black Adam
2h 05min
keel
Inglise keel
Subtiitrid
EST-RU subtiitrid
Lavastajad
Jaume Collet-Serra
Žanr
Märul, Ulmefilm
Vaata treilerit

Maailm vajas kangelast … ja sai Musta Adami

New Line Cinema seiklusmärulis „Must Adam“ mängib peaosa Dwayne Johnson. Filmirežissöör Jaume Collet-Serra („Džunglikruiis“) käe all valminud esimene DC superkangelase lugu kajastav mängufilm linastub peagi kinodes.

Ligi 5000 aastat peale seda, kui Must Adam (Johnson) sai iidsete jumalate kõikvõimsa väe ja sattus samakiiresti vangi, vabaneb ta oma maisest hauast, ning on valmis tänapäeva maalilmas valla päästma oma ainulaadse õigluse.

Johnson mängib peaosa koos Aldis Hodge’iga Pistrikmehe osas („Linn künkal“, „Üks öö Miamis“), Noah Centineoga Aatomipurustaja osas („Kõigile poistele, keda varem armastanud olen“), Sarah Shahiga Adrianna osas („Seks/Elu“, „Tipptund 3“), Marwan Kenzariga Ishmaeli osas („Mõrv Idaekspressis“, „Muumia“), Quintessa Swindell Cyclone’i osas („Täherändurid“, „Nipsasjakesed“), Bodhi Sabonguiga Amoni osas („Miljon pisiasja“) ja Pierce Brosnan dr. Saatuse osas („Mamma Mia!“ ja James Bondi frantsiisid).

Collet-Serra lavastas mängufilmi Adam Sztykieli ja Rory Hainesi & Sohrab Noshirvani filmistsenaariumi põhjal, loo kirjutasid DC tegelaste põhjal Adam Sztykiel ning Rory Haines & Sohrab Noshirvani. Musta Adami lõid Bill Parker ja C.C. Beck. Filmi produtsendid on Beau Flynn, Dwayne Johnson, Hiram Garcia ja Dany Garcia koos Richard Breneri, Walter Hamada, Dave Neustadteri, Chris Pani, Eric McLeodi, Geoff Johnsi ja Scott Sheldoniga.

„Must Adam“ linastub kinodes ja IMAXis üle maailma oktoobrist 2022. Seda levitab üle maailma Warner Bros. Pictures.

Seansid