Animatsioon Hullud käpad: Legend Hankist
Paws of Fury: The Legend of Hank
1h 37min
keel
Eesti keeles
Žanr
Animatsioon
Vaata treilerit

14.oktoobrist on ekraanidel kauaoodatud töö tegijatelt, kelle käe all on valminud sellised kultuslikud multifilmid nagu "Lõvikuningas", "Härra Peabody ja Sherman" ja "Stuart Little 2" - see on kogu pere animatsioonikomöödia "Hullud käpad: Legend Hankist".

Hank on koer, kellel on ilmselt maailmas kõige vähem vedanud. Ta elab juba ammu linna kõige ohtlikumas rajoonis, satub pidevalt konfliktidesse jälkide tänavakoertega ja saab neilt pidevalt kere peale. Lisaks sellele ei võta keegi Hanki tõsiselt ja isegi sõbrad ei toeta tema suurimat unistust - saada tõeliseks võitluskunstide meistriks, samuraiks.

Aga kõik pöördub pea peale, kui Hank juhuslikult satub veidrasse Kakamucho linna, kus elavad ainult kassid! Muidugi on selge, et ükski enesest lugu pidav kass ei salli koeri. Seega tõmbab Hank lõplikult saba jalge vahele, mõistes, et sellises kohas on samuraikarjäär lihtsalt võimatu. Aga samas... rahumeelset Kakamucho linna ründab sumotori-kass Ika Chu ja tema käsilased ninja-kassid! Ja sel hetkel mõistab Hank, et tema hetk on käes! Kas nüüd või mitte kunagi, muidu on kõik kassid hukule määratud! On vaid üks probleem... Kuidas võidelda supertugeva, ent hullumeelse Ika Chu'ga, kui sa ei tea, millest alustada? Üksainus löök Ika Chu'lt ja... hüvasti, Hanki ihuliikmed!

Vana võitluskunstide õpetaja kass Jimbo, kellest ei saanud kunagi tõelist legendi, on lootuse täielikult kaotanud - ükski koer pole seni kasside eest võidelnud! Aga kõikvõimsat Ika Chu'd ei saa kellegagi võrrelda, eriti veel Hankiga. Aga venitada ka ei saa! Vastu tahtmist hakkab Jimbo õpetama koerale samurai võitluskunstide saladusi - ja edukalt! Hank valab Jimbo juhtimisel viimasegi higipisara ja saavutabki viimaks selle, millest on ammu unistanud. On aeg astuda kõige kangelaslikumasse ja vastutusrikkamasse võitlusse!

Lõbus huumorit, vaprust ja otsustavust täis multifilm suurtest unistustest, mis kindlasti täituvad, kui väga tahta, pingutada ja uskuda.

Seansid